sobota, 17 stycznia 2015

Muzyczna sobota w happy HOME


Tak sobie pomyślałam, że fajnie by było stworzyć na blogu jakąś serię, coś co mogłabym cyklicznie zamieszczać, a przy tym mobilizować się do regularnego blogowania. Nie chciałabym żeby był to jakiś słomiany zapał z mojej strony, dlatego na początek wybrałam drogę  prostszą, łatwiejszą i taką delikatnie z górki :)

pic via

Zatem pierwszym cyklem będzie Muzyczna Sobota :) I tym sposobem mam w zamiarze w każdą sobotę zamieszczać jakiś utwór muzyczny, który kocham, lubię, szanuję... ;) albo taki, którego np. zdzierżeć nie mogę z jakichkolwiek powodów. Takie też mogą się tu znaleźć ;)))

A na dziś wybrałam Się - bardzo utalentowaną wokalistkę i autorkę piosenek i jej nowy wideoklip Elastic Heart. Sam numer jest mi znany już chyba od roku, albo nawet dłużej, ponieważ był jednym z soundtrack'ów do II części Igrzysk Śmierci - W pierścieniu ognia. Jednak sam oficjalny wideoklip wyszedł bardzo niedawno, i jak zwykle zdążył już sobie pozyskać zwolenników, jak i przeciwników - zupełnie nie rozumiem czemu! Ale koniec już gadania, zapraszam do słuchania :)

Happy  Weekend my Friends


z muzycznym pozdrowieniem,
M.

3 komentarze:

 1. OOOO fajny pomysł :)
  A i muzykę nową można posłuchać, bo tego akurat nie znałam :)

  Miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zatem miłego słuchania Madziu ♡|
   ściskam mocno!! :*

   Usuń
 2. Chyba każda sobota jest bardzo dyskotekowa wszędzie.

  OdpowiedzUsuń

nie krępuj się, pisz śmiało...
dziękuję Ci za każde słowo pozostawione w komentarzu ♥